Chaty a chalupy obsáhlá nabídka chat a chalup

VÝCHODNÍ ČECHY

Ve východních Čechách se snoubí nádherná příroda s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Jsou regionem milých a pohostinných lidí, kteří žijí bohatým kulturním a společenským životem. Mezi nejvýznamnější akce tohoto druhu bezesporu patří festival Smetanova Litomyšl, Velká pardubická steeplechase a Zlatá přilba. Do vašich srdcí se zcela určitě zapíše i chuť výtečného pardubického perníkového srdce nebo blízkost koní, kteří ke zdejšímu kraji neodmyslitelně patří. Zatímco východočeské Polabí je krajem převážně rovinatým s příznivým teplým klimatem a množstvím příležitostí pro koupání, provozování vodních sportů, pěší turistiku či cykloturistiku, Adršpašsko-teplické skály jsou unikátní přírodní rezervací, Orlické hory a oblast Králického Sněžníku pro změnu lákají zejména milovníky horské turistiky a zimních sportů. Na území celého regionu se rozvíjí agroturistika, zvláště se zaměřením na tradiční chov koní. Navštivte největší sladkovodní obří akvárium v Evropě, najdete ho v Hradci Králové, ve městě půvabné prvorepublikové architektury. Cestou do Muzea krajky, stálé expozice paličkovaných krajek ve Vamberku ze nezapomeňte zastavit v Muzeu betlémů v Třebechovicích pod Orebem.

Apartmán se zapuštěným vyhřívaným bazénem o průměru 5 m a hloubce 1,5 m s dětskou vodní skluzavkou Mostek, na polosamotě, WIFI PŘIPOJENÍ, 3 ložnice

Kapacita: 6 osob
2
Léto: 10 900 Kč/apartmán/týden, spotřeba energie v ceně pobytu
Zima: 8 900 Kč/apartmán/týden, 3 300 Kč/apartmán/noc Vánoce minimálně 3 noci, spotřeba energie v ceně pobytu

Chata u Červené Třemešné v oplocené zahradě, možný pobyt s pejskem, WIFI připojení, 300 od chaty přírodní velké koupaliště

Kapacita: 5 osob
2
Léto: 10 400 Kč/objekt/týden
Zima: NELZE

Chata Smržov, koupaliště 150 m, tenisové kurty 100 m, Rozkoš 25 km. Nedaleko od obce vede Labská cyklostezka spojující Hradec Králové a Kuks.

Kapacita: 6 osob
2
Léto: SLEVA 8 300 Kč z původní ceny 9 300 Kč/objekt/týden
Zima: NELZE

Srub Olešnice u rybníku s možností koupání, rybolov 1 km, nadzemní bazén, trampolína, pískoviště, oplocená zahrada, možný pobyt s pejskem, Babiččino údolí, Česká Skalice, "Dle počtu osob je možné poskytnout slevu z týdenního pobytu."

Kapacita: 8 osob
1
Léto: 17 990 Kč/objekt/týden červen + červenec + srpen + září
Zima: 17 990 Kč/objekt/týden, Vánoce 17 990 Kč/objekt

Chata u Hořic, krytá terasa, gril, zahradní houpací lavice, wIFI připojení, rodinná dovolená, výlety po hradech a zámcích východních Čech , VOLNO - 27.7.-3.8. + 10.8.-17.8. + 17.8.-24.8.

Kapacita: 5 osob
1
Léto: 8 500 Kč/objekt/týden
Zima: NELZE

Chata Mostek, zapuštěný bazén 6x6x1,6 m, WIFI připojení, krytá terasa, pergola, přehrada Les Království

Kapacita: 5 + 1 osoba
1
Léto: 10 900 Kč/objekt/týden
Zima: 8 300 Kč/objekt/týden, Vánoce 3 000 Kč/noc MINIMÁLNĚ 3 NOCI

Vámi shlédnuté objekty