Chaty a chalupy obsáhlá nabídka chat a chalup

244

Chata Kožlí u Orlíku

Popis chalupy - chaty

Chata Kožlí u Orlíku – ORLÍK - PŘEHRADA Chata je vhodná pro rodiny s dětmi či rybáře, je situovaná na vlastním otevřeném pozemku 100 m od zátoky vodní nádrže Orlík, v klidné chatové osadě, 2 km od zámku Orlík nad Vltavou a 1 km od Kožlí. Je vhodná pro rybáře – s možností lovu kaprů i pro rodiny s dětmi, v létě týdenní pobyty, na jaře a na podzim i víkendy či prodloužené víkendy. V nabídce prosluněná terasa s posezením, kuchyňský kout s jídelním koutem, s lednicí s mrazákem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a indukčním dvouvařičem. V chatě je pitná voda. Přistýlka - ve větším pokoji je nafukovací lůžko určené přímo na spaní, 70x200 cm, výška 20 cm. 2x dvoulůžková ložnice, samostatná lůžka. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo, WC. Klient užívá pouze prostory, které jsou uvedeny v nabídce. Vytápění elektrický přímotop. Majitel žádá úhradu vratné kauce ve výši 3000 Kč, neposkytuje ložní prádlo. Majitel žádá úhradu rekreačních poplatků a spotřebované elektrické energie. Pes a zvíře povoleno za poplatek na místě ve výši 500 Kč za každé zvíře. K dispozici je v zátoce loďka, po předchozí domluvě, za poplatek na místě ve výši 3500 Kč/týden, motor 2,5 Suzuki spotřeba 0,5 l benzínu/hodinu za poplatek ve výši 3500 Kč/týden a za 5000 Kč vratné kauce. Parkování u chaty. K dispozici ohniště, gril, posezení u ohniště – lavičky, dřevo na ohniště za poplatek ve Sport baru. V okolí obchod a restaurace 250 m, možnost stravování Sport bar 150 m. Zastávka ČSAD 1,5 km. Rybolov 100 m od hranice pozemku chaty, koupání 300 m. Majitel nabízí průvodcovství při lovu kaprů až na dobu 6ti dní, i méně, denně po 5ti hodinách i s povolenkou v ceně. Službu je nutné domluvit 14 dní před nástupem. Klienti využívají veškeré vodní sporty – plachtění, plavání, jízda na lodi, windsurfing, rybaření, sportovní hřiště, jsou zde značené cyklotrasy i turistické stezky, lesy. Výlety: parníkem po Vltavě, Orlík nad Vltavou:, zámek, Schwarzenberská hrobka, muzeum keramiky, hasičská zbrojnice v Bechyni, hrad Zvíkov. Zámek Březnice, Žďákovský most.

Objekt objednáte kliknutím na daný termín.

Obsazeno
Rezervováno
Volno
Obsazené termíny (prodloužené víkendy)
Váš termín

Ceny

Kapacita 4 + 1 osoba
Silvestr NELZE
Zima 14 400 Kč/objekt/týden - Benefity dohodou
Léto 14 400 Kč/objekt/týden - Benefity dohodou
Mimosezóna 14 400 Kč/objekt/týden - Benefity dohodou
Víkend 6 000 Kč/objekt/víkend, 7 500 Kč/objekt/3 noci - BENEFITY DOHODOU
Kategorie 2

Fotogalerie

(pro zvětšení klikněte na obrazek)

Nevíte si rady? Zavolejte nám

+420 777 871 280: Pracovní doba 8.30 - 18.00 hodin PONDĚLÍ - PÁTEK

+420 603 871 280: Pracovní doba 8.30 - 18.00 hodin PONDĚLÍ - PÁTEK

ca.chatar@seznam.cz

 

Časté dotazy k chatě Chata Kožlí u Orlíku

Pro kolik osob je chata Chata Kožlí u Orlíku?

Chatu Chata Kožlí u Orlíku si pronajmete pro 4 + 1 osoba.

Kde se chata Chata Kožlí u Orlíku nachází?

Chata Chata Kožlí u Orlíku leží v oblasti ORLÍK - PŘEHRADA.

Můžu si na chatu Chata Kožlí u Orlíku vzít psa?

Ano, po domluvě s majitelem. Pobyt mazlíčka se uvádí do smlouvy a cenu doladíte při příjezdu.

Je chata Chata Kožlí u Orlíku u vody?

Ano, chata leží u vody — ideální na koupání i letní pohodu.

Dá se u chaty Chata Kožlí u Orlíku rybařit?

Ano, lokalita kolem chaty Chata Kožlí u Orlíku je vhodná pro rybáře.

Vámi shlédnuté objekty